Menu

Ráda zachytím důležité okamžiky navždy..

O mně

Dovolte mi, abych se představila, mé jméno je Tereza Bičáková a jsem mladá fotografka z Ústí nad Labem působící po celé České republice. Zaměřují se především na svatební a exteriérové focení. Samozřejmostí je i reklamní činnost, například pro profesionální českou boxerku Fabianu Bytyqi, celosvětově známou značku PUMA, youtuberku Leu a mnoho dalších.

„Když děláš věci s láskou, dáváš tím lidem ve svém okolí doživotní vzpomínku, že jsi tu pro ně byl.“

Věnuji každému dostatek času a je pro mě prioritou Vaše spokojenost a radost z mé výsledné práce. Měli byste zájem o pořízení fotografií, a tak Vaše okamžiky a vzpomínky zachovat navždy? Přijímám Vaše objednávky a jakékoliv dotazy.

Budu se těšit na spolupráci!

Co o mně řekli...

„Děkujeme Terezce za skvělé focení, které proběhlo po rychlé stručné domluvě! Terezka zachytila to, co jsem si přála a to byly naše úsměvy. Terezka je velmi milá a ochotna, fotky zpracovala do pár dní a my jsme byli nad míru spokojeni. Děkujeme!"

Alena S.

„Terezka je nejen skvělý profesionál, ale hlavně úžasný člověk. Má svatou trpělivost (i s pejsky a těhotnými ve vysokém stupni těhotenství), originální nápady, dokáže splnit takřka nesplnitelné (neskutečný výběr lokace!), je empatická a vtipná. Místo strojeného pózování jsme měli pocit, že trávíme fajn odpoledne s kamarádkou, i když jsme se viděli ten den poprvé. O rychlosti, s jakou nám tu spoustu fotek dle našeho výběru upravila a poslala, ani nemluvím – vše do druhého dne a nic nebylo problém. Byla to paráda a těšíme se na příště!"

Alena P.

„Fotografka Tereza neváhala jet přes polovinu republiky, aby zachytila náš svatební den. Focení mělo příjemnou atmosféru a co víc, pomáhala nám s věcmi, které člověk běžně nedělá - třeba s krájením dortu. Výsledné fotky předčily naše očekávání, empaticky zachycují atmosféru a mají krásné barvy. Kladně hodnotíme férovou cenu, profesionální a přitom lidský přístup, opravdu rychlé dodání fotek i komunikaci. Děkujeme"

Eliška M.

„Terezka je moc milá, příjemná a šikovná slečna. Pokud někdo hledá super fotografa z okolí Ústí nad Labem, tak můžu vřele doporučit. Rychlost a kvalita odvedené práce v poměru s cenou za tolik fotek je naprostá bomba. Jsme nadmíru spokojení a děkujeme za zachycení krásných okamžiků na které budeme mít díky této slečně krásné vzpomínky. Moc děkujeme a budeme se těšit na další focení."

Kateřina V.

„Terezka je moc příjemná, získala si nejen našeho prcka, ale i psa, což je nadlidská práce, a my teď máme nádherné fotky. Moc doporučuji, je moc příjmená a krásně fotí."

Dana Ch.

„Skvělá mladá fotografka,která dokáže zachytit jedinečné okamžiky zcela přirozeným způsobem. Naše rodinka focení v minulosti spíše z nutnosti přežívala. Ovšem s Terkou to bylo úplně něco jiného! Nenutí Vás do žádných pozic, nechá Vám prostor na Váš přirozený projev. Čas nehraje žádnou roli. Dala nám ho přesně tolik, kolik jsme potřebovali! Fotek vytvořila nespočet a foto k nahlédnutí tentýž den večer!Byla jsem natěšená a výsledek? Luxusní! Až mě dojmula co vše dokázala zachytit. TEREZKO! Moc děkuji za Tvé služby,Tvůj skvělý přístup. Focení s Tebou jsme si všichni moooc užili! Byl to parádní zážitek!Díky moc!"

Veronika M.

„Focení s Terezou bylo super. Je velmi milá a ochotná. Je znát, že má zkušenosti s focením a má velkou trpělivost s dětmi. Měla jasnou představu a podle toho také focení proběhlo. Náhledy fotek poslala ještě ten den a druhý den jsme měli fotky hotové. Takže paráda. Fotky jsou úžasné a jsme moc spokojení. Určitě se na Terku obrátíme i příště. "

Markéta Z.

Kontakt

Jméno

E-mail

Město

Mám zájem o focení

Zpráva

Odeslat